Emera eiendomsmegling ved Thomas Myhre ønsker velkommen til Mellomila 87A! Foto: Foto: Kristian Ulén Thorsen / Husfoto.
En lys og innbydende 2-roms leilighet med flott beliggenhet på Ilsvika.
Stuen har store vindusflater som slipper inn mye naturlig lys.
Leiligheten har en attraktiv beliggenhet i toppetasjen.
Fra spisegruppen kan man nyte flott utsikt og vakre solnedganger.
Boligen har parkettgulv som gir rommene et lyst, moderne og helhetlig uttrykk.
Stuen måler hele 24,5 kvm og gir gode muligheter for innredning med både sofagruppe og spisegruppe.
Fra stuen har man utgang til en flott balkong på 6 kvm.
Fra balkongen kan man nyte en nydelig utsikt over Trondheimsfjorden.
Balkongen blir en fin forlengelse av stuen på solrike sommerdager.
Lyst og moderne kjøkken med rikelig skap- og skuffeplass.
Kjøkkenet er utstyrt med integrerte hvitevarer og har fått tilstandsgrad 1 av takstmann.
Felleskostnadene inkluderer fjernvarme, elektroniske fellesavtaler, kommunale avgifter og parkering m.m.
I 2019 ble leiligheten oppgradert med nytt bad, oppgradert kjøkken og nye overflater med parkett og maling.
Stuen oppleves som et naturlig samlingspunkt i leiligheten.
Boligen har fjernvarme, som gir en jevn og behagelig temperatur.
Stilrent og tidløst baderom oppgradert i 2019.
Soverommet måler 9 kvm og har god plass til dobbeltseng og tilhørende møblement.
Leiligheten har et trivelig inngangsparti med plass til mindre møblement og dekorasjoner.
Herfra kan du spasere langs strandpromenaden helt til Piren.
I nærområdet finner du både butikker, treningssenter og gode kollektivforbindelser.
Velkommen til visning!
Plantegning.

ILSVIKA

Mellomila 87A

Lekker leilighet med sentral beliggenhet og sjøutsikt | P-plass i kjeller | Fjernvarme | Gode solforhold

Pris og areal

Prisantydning

3 290 000 ,-

Omkostninger

1 090 ,-

totalpris

3 291 090 ,-

felleskostnader

4 375 ,- per mnd

fellesformue

15 306 ,-

bruksareal

46 m2

internt bruksareal

42 m2

eksternt bruksareal

4 m2

Thomas Myhre

Eiendomsmegler| Fagansvarlig | Partner

Thomas Myhre

+47 970 54 432

Kort fortalt

Thomas Myhre v/ Emera Eiendomsmegling ønsker velkommen til Mellomila 87A! En pen og moderne leilighet med attraktiv beliggenhet i populære Ilsvika. Her bor du med kort vei til Midtbyen og umiddelbar nærhet til både servicetilbud og flotte rekreasjonsområder. Leiligheten har en gjennomgående god standard og byr på en lys og romslig atmosfære. Fra balkongen kan man nyte både sjøutsikt og kveldssol. Høydepunkter: - Gjennomgående moderne standard - Parkeringsplass i kjeller - Balkong med sjøutsikt og kveldssol - Kjøkken fra 2019 - Bod i kjeller Velkommen!

Nøkkelinfo

Boligtype

Andelsleilighet

Eierform

Andel

Antall soverom

1

antall bad

1

etasje

3

byggeår

2005

Boligkjøperforsikring

Når du kjøper bolig, er det viktig å sikre seg mot uforutsette utgifter. Söderberg & Partners og Emera Eiendomsmegling hjelper deg med å skape trygghet i boligkjøpet.

Fritt meglervalg

Valg av megler skal være frivillig. Megler kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, for eksempel tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. eiendomsmeglingsloven § 6-3 (3).