Granliveien 21M er en ny og lekker enebolig i rekke med familievennlig planløsning, gode oppholdsrom og mulighet for hybel i 1.egt.  (NB: Alle bilder er av enheten i 21L - enhetene er nesten identiske)
Boligen leveres nøkkelferdig og bygget etter TEK17. Huset byr på mulighet for hybel nede, en stor og flott hovedsone i 2.etg og en ypperlig barne/ungdomsavdeling oppe.
Granliveien 21M ligger i et rolig og barnevennlig boligområde på Høybråten i Oslo. Området består hovedsakelig av villa- og småhusbebyggelse, og oppleves som et trygt og etablert nabolag. (Bilde er av fronten til 21L)
Her får du uteplasser på flere plan, med balkong i 2.etasje og takterrasse i 3.etg. Her får du både solrike kvelder og hyggelig utsikt.
1.Etasje
Arkitektens Tegninger 1.Etasje (Enheten i midten)
I første etasje finner vi entre, stue, bad, 1 soverom og garasje.
Det er lagt opp til mulighet for etablering av hybel i etasjen dersom ønskelig.
Bad, teknisk rom og vaskerom leveres med fliser fra Flisekompaniet.
Badet i første etasjen er komplett - med servant, dusj, toalett og opplegg for vaskemaskin.
Boligen har ikke hybel i dag, men det er lagt opp til mulighet for hybel i 1.etasje. Hybel er tiltenkt som en integrert del av hovedboligen, med intern adkomst. Her vil det eventuelt være naturlig å dele av med vegg og dør inn til hybelen.
Garasjen leveres med OSB-plater på vegger og tak, samt garasjeport i dempet sort (NCS 8500). Herfra er det dør rett inn til boligen.
2.Etasje
Arkitektens Tegninger 2.Etasje (Enheten i midten)
I boligens 2.etasje finner du en stor og fin åpen stue/kjøkken sone med adkomst til balkong.
Kjøkken leveres fra Strai med integrerte hvitevarer.
Kjøkkenet har en eksklusiv brun utførelse.
Sonen er en sosial sone hvor du kan stå på kjøkkenet å lage mat - mens barne gjør lekser på kjøkkenøyen.
Detaljer som svarte stikkontakt integrert i øyen gjør hverdagen enklere.
Ikke minst koketopp med integrert ventilator.
I åpen løsning til kjøkkenet finner du stuen. (Vindu er ikke eksiterende i selgende enhet).
Stuen kan innredes på ulike måter etter eget ønske og behov.
I tilknytning til kjøkkenet vil det være naturlig å plassere et spisebord eller langbord.
I denne sonen finner du en lekker peis som både varmer og gir en god atmosfære.
I 2.etasje finner du også masteravdelingen.
Her har du eget soverom, god plass til walk-in garderobe og eget bad. (Vindu til høyre - ikke eksiterende i selgende enhet)
Hovedsoverom.
Detaljebilde
Badene leveres med fliser fra Flisekompaniet og baderomsinnredning Rowan fra Korsbakken. Alle badene har samme utførsel.
De byr alle på moderne og tidløse materialer.
Trappeadkomst mellom etasjene.
Soverom 2 (2.etasje) - Gjennomga°ende i boligen er det innvendige gulv belagt med 1-stavs parkett.
Bad 3 (2.etasje).
Bad 3 (2.etasje)
Trappegang mellom etasjene er hvit med eike trinn.
3.Etasje.
Arkitektens Tegninger 3.Etasje (Enheten i midten)
I øverste etasje finner vi en loftstue som er ytterlig som avdeling for barn eller ungdommen i huset.
Loftstuen har utgang til takterrasse.
Her har du flott utsikt og kveldsol. Denne terrassen byr på mange fine kvelder med familie eller venner.
Loftstue - med adkomst til 2 soverom og bad.
Begge soveromme er romslige og byr på oppbevaringsmuligheter i knevegger, slik som loftstuen. (Endevinduer i soverom - ikke eksiterende på selgende enhet)
Bad i 3.etasje. Her har du opplegg for vaskemaskin, samt innredning og fliser av samme utførelse som de øvrige badene.
Dusj også i denne etasje.
Enheten er 2 av 3 stk i rekken.
Velkommen til hyggelig visning i ditt potensielt nye hjem!

HØYBRÅTEN

Granliveien 21M

2/3 SOLGT | Ny enebolig fra 2025 på Høybråten | 5 sov, 4 bad & 3 stuer | Hybelmulighet | Takterrasse | Dobbelgarasje

Pris og areal

Prisantydning

10 490 000 ,-

Omkostninger

95 250 ,-

totalpris

10 585 250 ,-

bruksareal

226 m2

internt bruksareal

226 m2

Regine Hodt

Eiendomsmegler MNEF

Regine Hodt

+47 452 05 154

Kort fortalt

Granliveien 21M (Enhet 2 av 3 i nytt prosjekt på Høybråten) En ny og lekker enebolig i rekke med familievennlig planløsning, gode oppholdsrom og mulighet for hybel i 1.egt. Boligen leveres nøkkelferdig og bygget etter TEK17. Huset byr på mulighet for hybel nede, en stor og flott hovedsone i 2.etg og en ypperlig barne/ungdomsavdeling oppe. Eiendommen ligger i et etablert og barnevennlig boligområde på Høybråten, med kort vei til skole, barnehage, dagligvare og tog. -5 soverom og 4 bad -3 Stuer -Mulighet for hybel i 1.etg - klargjort for kjøkken -Masteravdeling med eget bad og walk-in -Lekkert kjøkken fra Strai m/hvitevarer -Takterrasse i 3.etg og balkong med glassrekkverk i 2.etg -Dobbelgarasje (Isolert) -Balansert ventilasjon -Varmekabler på alle bad -Ca. 12 min til Høybråten stasjon

Nøkkelinfo

Boligtype

Enebolig

Eierform

Selveier

Antall soverom

5

antall bad

4

byggeår

2025

energimerking

B - Rød

tomteareal

192.2 m2 (eiet)

Objektbeskrivelse

Boligkjøperforsikring

Når du kjøper bolig, er det viktig å sikre seg mot uforutsette utgifter. Söderberg & Partners og Emera Eiendomsmegling hjelper deg med å skape trygghet i boligkjøpet.

Fritt meglervalg

Valg av megler skal være frivillig. Megler kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, for eksempel tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. eiendomsmeglingsloven § 6-3 (3).